MARS 16'' NEW рожевий магнієва рама

4 999 ₴
- Нет в наличии
MARS 16 дюймів – бестселер від відомого виробника, для діток від 4 років, з магнієвою рамою, 2 дисковими гальмами та неперевершеним дизайном рами. Велосипед виконаний за всіма вимогами, що гарантує безпеку дитини. Рама забезпечує стабільність конструкції. Завдяки заниженій позиції рами дитині зручніше сідати на сидіння. Модель відрізняється незвичайним виконанням рами. Спеціальне рифлення на педалях не дозволить ногам райдера ковзати. Повний щиток виключає влучення одягу та сторонніх предметів у ланцюг. Для маленьких гонщиків, які тільки починають освоювати самостійне катання, стануть у нагоді страхувальні колеса. Вони фіксуються біля заднього колеса. Аксесуар забезпечить впевненість гонщика та стійкість транспортного засобу. Особливість цього велосипеда в тому що в ньому конструктивні елементи як рама та диски коліс виконані з високотехнологічного легкого і міцного сплаву магнезія і алюмінію!
Ключові особливості моделі:
Велосипед MARS на 85% зібрано вже у заводському пакуванні, залишається лише встановити навчальні колеса, педалі, кермо та сидіння. Пакування містить усі необхідні інструменти та інструкції для завершення складання велосипеда без сторонньої допомоги. Велосипед можна зібрати дуже швидко і легко.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mars |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 8.7 кг |
| Возрастная группа | От 5 до 7 лет |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Год выпуска | 2025 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Максимальный вес | 60 кг |
| Материал изготовления рамы | Магниевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Пол | Для девочек |
| Размер рамы | 13,5-15" |
| Рост велосипедиста | 110-115 |
| Рост велосипедиста (см) | 110 |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Детский |
| Цвет | Розовый |
- Цена: 4 999 ₴








