HAMMER M-1 20" дюймів колесо

7 720 ₴
- В наличии
+380 (66) 302-58-04
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гірський підлітковий велосипед 20 дюймів колесо Магнезієвий.
Полегшений підлітковий магнезієвий велосипед. Вага всього 12 кг.
Нова ексклюзивна рама. Дискові гальма. Навісне обладнання Shimano.
В КОМПЛЕКТІ КРИЛА ТА НАСОС
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hammer |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 12 кг |
| Возрастная группа | От 7 до 12 лет |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Год выпуска | 2025 |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Максимальный вес | 80 кг |
| Материал изготовления рамы | Магниевый сплав |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 11-13" |
| Рост велосипедиста | 120-145 |
| Рост велосипедиста (см) | 125 |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Передний |
| Цвет | Черный |
- Цена: 7 720 ₴



