ВЕЛОСИПЕД ГОРНИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ '' S 700 NEW OVERLORD MERCURY'' - 26'' дюймів колесо 15'' дюймів рама

11 040 ₴
- В наличии
+380 (66) 302-58-04
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ОНОВЛЕНИЙ Гірський підлітковий S700 Mercury-OVERLORD
Алюмінієва вилка Lower Legs та "корона" Allow Crown
Полегшена алюмінієва рама JF Mercurio.
24 швидкості перемикання
Shimano EF500-3 RD-TY300
Shimano EF500-8 FD-TY500
Зірочка Prowheel TC-CM01
Подвійний обід Double Wall h=40
Гума KENDA 26x2.35
Рама 15 дюймів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hammer |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 16.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Год выпуска | 2025 |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Максимальный вес | 110 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 15" |
| Рост велосипедиста | 155-170 |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
- Цена: 11 040 ₴











