ВЕЛОСИПЕД ГОРНИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ''NEW OVERLORD mercury'' S700- 29 '' рама 20

11 440 ₴
- В наличии
+380 (66) 302-58-04
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гірський велосипед S700 Mercury-OVERLORD
Полегшена алюмінієва рама JF Mercurio.
24 швидкості перемикання
Shimano EF500-3 RD-TY300
Shimano EF500-8 FD-TY500
Зірочка Prowheel TC-CM01
Подвійний обід Double Wall h=40
Гума KENDA 26x2.35
І ОНОВЛЕНА ПЕРЕДНЯ ВИЛКА З АЛЮМІНІЄВИМИ БІЧНИМИ ЧАСТИНАМИ ( Lower Legs 🦵 !) а також алюмінієва Allow Crown 👑 «корона» !
РАМА - 20" дюймів
Безшовне зварювання рами!!!
Крила, пляшка для води, катафоти, підніжка,ключі вже ВХОДЯТЬ до комплектації.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hammer |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 17.1 кг |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Год выпуска | 2025 |
| Диаметр колеса/диска | 29" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 24 |
| Максимальный вес | 120 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 20" |
| Рост велосипедиста | 180-195 |
| Рост велосипедиста (см) | 190 |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
- Цена: 11 440 ₴











