Дитячий велосипед "Racer-16" дюймів

3 840 ₴
- В наявності
+380 (66) 302-58-04
Отдел продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дитячий велосипед "Racer-16" дюймів
Стильний, сучасний велосипед «Racer» з діаметром коліс 16 дюймів, має міцну сталеву раму, обладнаний переднім і заднім гальмами.
На рамі велосипеда є спеціальна м'яка накладка, яка захистить вашу дитину від неприємної взаємодії з рамою велосипеда!
Спеціальні посилені та потовщені спиці!
Деталі. Ободи коліс подвійні-протипожежні! Як у гірських велосипедів!
А також до комплектації входять:
- передній кошик
- питна пляшка
- переднє та заднє крила
- допоміжні колеса.
Внимание! Велосипед призначений для дітей від 5 до 8 років.

Доставка без передоплатів щодня, крім п'яти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Racer |
| Вага | 9.5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Надувні колеса | Так |
| Розмір рами | 13,5-15" |
| Зріст велосипедиста | 115-130 |
| Ріст велосипедиста (см) | 115 |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 3 840 ₴











